
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Швейцарська компанія Geberit, що веде свою діяльність в усьому світі, є європейським лідером на ринку сантехнічних виробів. Бувши інтегрованим концерном, Geberit має потужну наявність у регіонах у багатьох країнах Європи, що дає змогу компанії пропонувати унікальні переваги як у сфері сантехніки, так і кераміки для ванної кімнати..
Підвісні сантехнічні фаянсові прилади надають інтер'єру ванної кімнати максимально сучасного вигляду та є популярними серед споживачів, які стежать за новітніми тенденціями, витісняючи громіздкі раковини на п'єдесталах і старомодні унітази з фаянсовими бачками. Вони допомагають візуально збільшити простір навіть у наймініатюрніших ванних кімнатах завдяки вільній площині підлоги, а також полегшують прибирання, не створюючи важкодоступних куточків, у яких міг би накопичуватися бруд.
Інсталяційна система Duofix 111.153.00.1 від Geberit для підвісного унітаза заввишки 114.2 см, з бачком прихованого монтажу. Звукоізоляційна прокладка та панель змиву купуються окремо,а також кріплення 111.815.00.1.
Комплектація:
-Монтажна коробка для вікна обслуговування з полістиролу
-Кутовий запірний вентиль R 1/2 з кільцем-адаптером, сумісний з MeplaFix
-Комплект сполучних патрубків для унітаза, ø 90 мм
-Фанове відведення для унітаза, ПНТ, ø 90/90 мм
-Адаптер, ø 90/110 мм
-Кріпильні елементи
-2 різьбові шпильки М12 для кріплення санфаянсу
Дуже важливо!!!
Звукоізоляційна прокладка та панель змивання докуповуються окремо ,а також кріплення 111.815.00.1.
Підвісні сантехнічні фаянсові прилади надають інтер'єру ванної кімнати максимально сучасного вигляду та є популярними серед споживачів, які стежать за новітніми тенденціями, витісняючи громіздкі раковини на п'єдесталах і старомодні унітази з фаянсовими бачками. Вони допомагають візуально збільшити простір навіть у наймініатюрніших ванних кімнатах завдяки вільній площині підлоги, а також полегшують прибирання, не створюючи важкодоступних куточків, у яких міг би накопичуватися бруд.
Інсталяційна система Duofix 111.153.00.1 від Geberit для підвісного унітаза заввишки 114.2 см, з бачком прихованого монтажу. Звукоізоляційна прокладка та панель змиву купуються окремо,а також кріплення 111.815.00.1.
Комплектація:
-Монтажна коробка для вікна обслуговування з полістиролу
-Кутовий запірний вентиль R 1/2 з кільцем-адаптером, сумісний з MeplaFix
-Комплект сполучних патрубків для унітаза, ø 90 мм
-Фанове відведення для унітаза, ПНТ, ø 90/90 мм
-Адаптер, ø 90/110 мм
-Кріпильні елементи
-2 різьбові шпильки М12 для кріплення санфаянсу
Дуже важливо!!!
Звукоізоляційна прокладка та панель змивання докуповуються окремо ,а також кріплення 111.815.00.1.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Geberit |
| Страна производитель | Швейцария |
| Вид инсталляции | Для подвесного унитаза |
| Режим слива воды | Две кнопки (режим эконом) |
| Метод крепления | В пол/в капитальную стену |
| Механизм пуска слива воды | Сенсорный/механический |
| Монтажная высота | 1142 мм |
| Монтажная глубина | 136 мм |
| Объем смывного бачка | 9 л |
| Большой смыв | 7.5 л |
| Малый смыв | 3 л |
| Подвод воды в бачок | Сзади |
| Материал инсталляции | Оцинкованная сталь |
| Цвет | Синий |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Вес | 17 кг |
| Тип инсталляции | Монтажная рама |
| Расположение кнопки смыва | Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1142 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Глубина | 136 мм |
| Высота кнопки смыва | 164 мм |
| Ширина кнопки смыва | 246 мм |
| Глубина кнопки смыва | 26 мм |
| Комплектация | |
| Монтажная рама | Да |
| Бачок скрытого монтажа | Да |
| Крепежный комплект | Нет |
| Кнопка смыва | Нет |
- Цена: 3 263 ₴


