
влевовправо
Картридж шнурковий Bio+ Systems PPW-10L-LN (5 мкм) BigBlue 10 ⁇
- В наявності 100 од.
- Код: 000014489
398 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картридж шнурковий Bio+ Systems PPW-10L-LN (5 мкм) BigBlue 10″
Виробник - BIO+SYSTEMS
Картридж із поліпропіленової нитки призначений для магістральних фільтрів підвищеної продуктивності Big Blue 10″.
Ефективно очищає воду від піску, мулу, глини, іржі, окалини тощо. Захищає труби, фільтрувальне обладнання та сантехніку від пошкоджень.
Технічні умови:
Термін використання – до 6 місяців залежно від забрудненості фільтрованої рідини.
Робоча температура: до 40 ° С
Розмір: 10 "х 4,5"
Ступінь фільтрації: 5 мкм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biosystems |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Висота | 254 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 5 мкм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 10″х4,5″ (BigBlue 10″) |
- Ціна: 398 ₴



