
влевовправо
Смеситель для ванны латунный с коротким поворотным изливом Qtap Swan Cascada Хром глянец
- В наличии 79 ед.
- Код: SD00051689
3 775 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач для ванни Qtap Swan Cascada QTSWA260CRM45565 виготовлений з міцної та зносостійкої латуні з рівномірним хромованим покриттям, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд та більш стійкий до механічних пошкоджень. Подача води здійснюється за допомогою зручного важеля, а перемикання на душовий режим – дивертором.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Qtap |
| Страна производитель | Чехия |
| Назначение смесителя | Для ванны |
| Тип смесителя (крана) | Однорычажный |
| Максимальный расход воды | 13 литр/мин |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Латунь |
| Покрытие | Хром |
| Цвет | Хром |
| Форма излива | Традиционная |
| Поворотный излив | Да |
| Монтаж | Настенный |
| Способ монтажа | Горизонтальный |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Тип подводки | Жесткая |
| Запорный клапан | Керамический картридж |
| Вес | 3.7 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Лейка | Да |
| Держатель для душевой лейки | Да |
| Душевой шланг | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 94 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Диаметр керамического картриджа | 35 мм |
| Длина шланга | 150 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Qtap |
| Артикул | QTSWA260CRM45565 |
| Тип изделия | Змішувач |
| Материал | Латунь |
| Серия | Swan Cascada |
| Комплектация | Змішувач, душова лійка, утримувач лійки, комплект відбивачів, комплект ексцентриків. |
| Наличие термостата | Немає |
| Вид монтажа | Настенный |
| Поверхность | Глянцевая |
| Назначение | Для ванни |
| Количество режимов струи | 1 |
| Вага нетто, кг | 37,45 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна-виробник | Чехія |
| Висота виробу, мм | 94 |
| Габарити упаковки 1, мм | 290х290х120 |
| Тип керування | Одноважільний |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Довжина виробу, мм | 190 |
| Тип виливу | Поворотний |
| Вага брутто 1, кг | 38,6 |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Механізм змішування | Картридж |
| Кількість отворів для монтажу | 2 |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
- Цена: 3 775 ₴








