
влевовправо
Дзеркало Lidz Anny 600х850х106 настінне з поличкою прямокутне з дугоподібним верхом та фігурними боками
- В наличии 69 ед.
- Код: SD00052533
982 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дзеркало прямокутне Lidz Anny LD78AN6085 із полицею 600х850х106 кріпиться на стіну за допомогою шурупів, що входять до комплекту. Його можна помістити над умивальником у приміщенні з будь-яким інтер'єром завдяки лаконічному дизайну. Дзеркало виконане з дугоподібним верхом та фігурними боками. Комплектується разом із поличкою із прозорого скла з хромованим бортиком, що запобігає випадковому падінню гігієнічних засобів. Полиця кріпиться до дзеркала за допомогою металевих утримувачів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lidz |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Зеркало |
| Форма зеркала | Прямоугольная |
| Количество открытых полок | 1 шт |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 106 мм |
| Высота | 850 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Хром |
| Артикул | LD78AN6085 |
| Тип изделия | Дзеркало з системою зберігання |
| Материал | Стекло |
| Серия | Anny |
| Комплектация | Дзеркало, кріпильні деталі, полиця. |
| Вид монтажа | Настенный |
| Форма | Фигурная |
| Назначение | Для ванной комнаты |
| Количество полок | 1 |
| Вага нетто, кг | 5,29 |
| Додаткові характеристики | Дзеркало оснащене полицею. Матеріал полиць – скло. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
| Подсветка | Немає |
| Функція антизапотівання | Немає |
| Тип крепежа | Шурупи |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 600х106х850 |
- Цена: 982 ₴






