
влевовправо
Зеркало настенное прямоугольное 450х600 мм Lidz Nicole со округленными углами
- В наличии 99 ед.
- Код: SD00052529
505 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дзеркало Lidz Nicole LD78NI4560 - стильне прямокутне настінне дзеркало з елегантно закругленими кутами, розміром 450х600 мм. Воно ідеально підходить для ванної кімнати. Мінімалістичний дизайн та відсутність рами роблять його універсальним та легким у поєднанні з будь-яким декором. Дзеркальна поверхня високої якості забезпечує чітке відображення, а закруглені кути надають м'якості та сучасного вигляду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lidz |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Тип | Зеркало |
| Форма зеркала | Прямоугольная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Сенсорная кнопка | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 3 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 2.6 кг |
| Материал изготовления | |
| Фасады | зеркало |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | LD78NI4560 |
| Тип изделия | Дзеркальне полотно |
| Материал | Стекло |
| Серия | Nicole |
| Комплектация | Дзеркало, кріплення. |
| Вид монтажа | Настенный |
| Форма | Прямоугольное |
| Назначение | Для ванной комнаты |
| Вага нетто, кг | 2,613 |
| Вага брутто, кг | 2,613 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
| Подсветка | Нет |
| Функція антизапотівання | Нет |
| Тип крепежа | Шурупи |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 450х3х600 |
- Цена: 505 ₴







