
влевовправо
Зеркало для ванной комнаты Lidz Tani 500х690х110 с полочкой прямоугольное с дугообразным верхом LD78TA5069
- В наличии 99 ед.
- Код: SD00052558
683 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зеркало прямокутне Lidz Tani з поліцею 500х690х110 мм LD78TA5069 кріпиться на стіну за допомогою шурупів, що входять до комплекту. Його можна помістити над умивальником у приміщенні з будь-яким інтер'єром завдяки лаконічному дизайну. Зеркало виконане із дугоподібним верхом. Комплектується разом з поличкою 475х115 мм із прозрачного скла з хромованим бортиком, що запобігає випадковому падінню гігієнічних засобів. Полиця кріпиться до зеркала за допомогою металевих утримувачів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lidz |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Зеркало |
| Форма зеркала | Прямоугольная |
| Количество открытых полок | 1 шт |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Форма | Фигурная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Высота | 690 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 1.85 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Хром |
| Артикул | LD78TA5069 |
| Тип изделия | Дзеркало із системою зберігання |
| Серия | Tani |
| Комплектация | Дзеркало, кріплення, полиця. |
| Вид монтажа | Настенный |
| Назначение | Для ванной комнаты |
| Количество полок | 1 |
| Вага нетто, кг | 1,85 |
| Вага брутто, кг | 3,96 |
| Додаткові характеристики | Дзеркало оснащене полицею. Матеріал полиці – скло. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
| Подсветка | Нет |
| Функція антизапотівання | Нет |
| Тип крепежа | Шурупи |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 700х510х20 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 500х110х690 |
- Цена: 683 ₴





