-35%влевовправо
Змішувачі для ванни латунні Qtap MLGSWC 2в1 душова система та змішувач для умивальника Білий-Хром
- В наявності 100 од.
- Код: MLGSWC
11 000 ₴
7 150 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для ванни/душової кабіни з коротким зливом Qtap MLGSWC 2в1.
У комплект входить латунна душова система з коротким зливом Qtap і змішувач для умивальника виготовлений з латуні. Обидва змішувачі мають біле глянсове покриття з хромованими елементами, що надає виробам витончений вигляд.
У змішувачах використовується 35-й картридж, який забезпечує хорошу протоку води, навіть із низьким тиском у системі та пропускну здатність до 13 л/м, а водночас дозволяє економити воду.
Висота душової стійки: 950-1350 мм.
Довжина виливу на змішувачі для ванної: 199 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 90 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Встановлення | Настінна |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Излив | Да |
| Тримач душової лійки | Да |
| Змішувач | Да |
| Верхній душ | Да |
| Ручний душ | Да |
| Шланг | Да |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина шланга | 1500 см |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований за висотою | Да |
| Ручний душ, регульований за нахилом | Да |
| Функція економії води | Да |
- Ціна: 7 150 ₴








