-25%Інсталяція для підвісного унітазу Grohe Solido 3в1 із прямокутною чорною матовою клавішею (38811KF0)
- В наявності
- Код: 38811KF0
15 000 ₴
11 250 ₴
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
Інсталяційна система Grohe Solido 3в1
Особливості системи:
- Бачок, що змивається GD 2
- Заводське налаштування 6 л і 3 л
- Пневматичний клапан, що змиває з 3 режимами: подвійне змивання, старт/стоп, одноразове змивання
- Підключення води зліва/праворуч або ззаду
- низький рівень шуму (група I відповідно до німецької специфікації рівня шуму)
- З ізоляцією від конденсаційної вологи
- Підключення водопостачання, включаючи вбудований кутовий вентиль та гнучкий шланг щільної посадки.
- При складанні не потрібні додаткові інструменти для монтажу інспекційного короба.
- Для вертикального та горизонтального використання
- Підготовлена до облицювання
- З фіксованими підключеннями
- Швидке регулювання по висоті
- 2 болти для кріплення унітазу
Важливо:
Для керамічних унітазів з малою опорною поверхнею (менше 205 мм) потрібен додатковий аксесуар 38779000
Відстань між болтами 180/230 мм.
Вихідне коліно діаметром 90 мм
Регульована глибина монтажу
Редуктор 90/110 мм
Впускна та змивна гарнітури
Панель змивання:
2 режими змиву
Матеріал: ABS-пластик
Колір: чорний
Покриття засноване на технології лакування та має 3 шари.
Монтажний комплект:
Для монтажу перед стіною
Для кріплення елементів до капітальної стіни або перед стіною-перегородкою
Безступінчасте регулювання глибини від 130-203 мм.
Облицювання для окремого або рейкового монтажу
Матеріал для кріплення
2 кронштейни
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Метод кріплення | У підлога/в капітальну стіну |
| Монтажна висота | 1135 мм |
| Монтажна глибина | 130 мм |
| Об'єм змивного бачка | 9 л |
| Великий змив | 6 л |
| Малий змив | 3 л |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Горизонтальне |
| Механізм пуску зливу води | Пневматичний |
| Матеріал інсталяції | Сталь з порошковим напиленням |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1135 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
- Ціна: 11 250 ₴




