
влевовправо
Змішувач для ванни на буксах з довгим гусаком Lidz (CRM) 75 21 140 New Хром
- В наявності
- Код: SD00028241
1 083 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для ванни Lidz (CRM) 75 21 140 з довгим поворотним виливом виконаний з інтегрованим шланговим підключенням, укомплектований душовим шлангом і лійкою. Для включення потоку води передбачено два вентиля з нанесеними маркуванням Х+Г води і фірмовими логотипами виробника, для перемикання на душ - поворотний дивертор. Настінний монтаж здійснюється за допомогою кріпильних деталей, які входять в комплект. Круглі розетки приховають сліди установки на обробці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 320 мм |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Lidz |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна-виробник | Польща |
| Опис | Змішувач для ванни Lidz (CRM) 75 21 140 з довгим поворотним виливом виконаний з інтегрованим шланговим підключенням, укомплектований душовим шлангом і лійкою. Для включення потоку води передбачено два вентиля з нанесеними маркуванням Х+Г води і фірмовими логотипами виробника, для перемикання на душ - поворотний дивертор. Настінний монтаж здійснюється за допомогою кріпильних деталей, які входять в комплект. Круглі розетки приховають сліди установки на обробці. |
| Довжина виробу, мм | 390 |
| Артикул | LIDZCRM302114000 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Вага нетто, кг | 1,398 |
| Висота виробу, мм | 160 |
| Довжина виливу, мм | 320 |
| Вага брутто 1, кг | 1,578 |
| Серія | 75 21 |
| Ширина виробу, мм | 215 |
| Комплектація | Змішувач, душовий шланг, лійка для ручного душу, кріплення. |
| Модель | 140 |
| Габарити упаковки 1, мм | 165х330х235 |
| Наявність термостата | Немає |
| Вид монтажу | Настінний |
| Призначення | Для ванни |
| Діаметр лійки, мм | 95 |
| Витрата води, л/хв | До 7 |
| Тип виливу | Поворотний |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Механізм змішування | Кран-букса |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип управління | Вентильний |
| Зверніть увагу | Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і комплектацію, не погіршують якість, без попереднього повідомлення. |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Кількість отворів для монтажу | 2 |
| Душовий гарнітур в комплекті | Так |
| Матеріал | Цинк |
- Ціна: 1 083 ₴





