
влевовправо
Змішувач для ванни квадратний з довгим поворотним гусаком із нержавіючої сталі та Lidz Kubis 005-1 Сатин
- В наявності 99 од.
- Код: SD00034634
2 542 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для ванни Lidz (NKS) 10 30 005-1 виконаний у кубічному стилі з нержавіючої сталі, що гарантує тривалий термін експлуатації. Для включення подачі води достатньо підняти важіль і повернути його у потрібне положення. Змішувач монтується на стіну над ванною за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Квадратні розетки приховують похибки установки на оздобленні. Тримач лійки також кріпиться на стіну. Таким чином, ваші руки будуть вільні під час прийняття душу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 310 мм |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Lidz |
| Гарантія | 20 років |
| Країна-виробник | Польща |
| Опис | Змішувач для ванни Lidz (NKS) 10 30 005-1 виконаний в кубічному стилі з нержавіючої сталі, що гарантує тривалий термін експлуатації. Для включення подачі води досить підняти важіль і повернути його в необхідне положення. Змішувач монтується на стіну над ванною з допомогою кріпильних елементів, які входять в комплект. Квадратні розетки приховають похибки установки на обробці. Тримач для лійки кріпиться також на стіну. Таким чином, ваші руки будуть вільні під час прийняття душу. |
| Довжина виробу, мм | 390 |
| Артикул | LIDZNKS103000500 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Вага нетто, кг | 2,85 |
| Висота виробу, мм | 155 |
| Довжина виливу, мм | 310 |
| Вага брутто 1, кг | 3,3 |
| Серія | 10 30 |
| Ширина виробу, мм | 210 |
| Комплектація | Змішувач, кронштейн для ручного душу, лійка для ручного душу, душовий шланг, кріплення. |
| Модель | 005-1 |
| Габарити упаковки 1, мм | 120х460х255 |
| Наявність термостата | Немає |
| Діаметр патрона, мм | 35 |
| Вид монтажу | Настінний |
| Призначення | Для ванни |
| Діаметр лійки, мм | 100х80 |
| Витрата води, л/хв | До 13 |
| Тип виливу | Поворотний |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Механізм змішування | Картридж |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип управління | Одноважільний |
| Зверніть увагу | Після виточування вироби не проходять додаткову шліфування, незначні подряпини вважаються нормою і не є браком. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і комплектацію, не погіршують якість, без попереднього повідомлення. |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Кількість отворів для монтажу | 2 |
| Душовий гарнітур в комплекті | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 2 542 ₴






