
Картридж пом'якшення холодної води (катіонітова смола) Bio+ systems RS-10L BigBlue 10″
- В наявності 10 од.
- Код: 000012415
1 104 ₴
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
Картридж пом'якшення (катіонітова смола) Bio+ systems RS-10L BigBlue 10″
Виробник - BIO+SYSTEMS
Картридж використовується для пом'якшення холодної водопровідної води з підвищеним вмістом солей кальцію та магнію. Підвищена жорсткість води може спричинити утворення накипу на поверхні сантехнічних приладів та нагрівальних елементів. При використанні як питна жорстка вода може мати неприємний присмак і плівку на поверхневому шарі. Крім зниження жорсткості, картридж видаляє з води хлор та хлорорганічні домішки, нормалізує смак, колір та запах.
Принцип роботи:
Як фільтруючий матеріал у картриджі використовується іонообмінна смола. При роботі картриджа вода проходить через матеріал, що фільтрує, в результаті чого розчинені в ній солі кальцію і магнію замінюються іонами натрію, повністю нешкідливими для сантехніки і людського організму.
Перед першим використанням картриджа необхідно злити 7-10 літрів очищеної води.
Картридж призначений виключно для очищення холодної води (до 40 ° С)
Картридж призначений для магістральних фільтрів підвищеної продуктивності Big Blue 10″.
Розмір: 10 "х 4,5"
Ресурс: 20 000 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biosystems |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 254 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 10″х4,5″ (BigBlue 10″) |
- Ціна: 1 104 ₴



