
влевовправо
Картрідж шнурковий Bio+ Systems PPW-20LN (20 мкм) BigBlue 20 Ноббі
- В наявності 100 од.
- Код: 000014490
896 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картридж шнурковий Bio+ Systems PPW-20L-LN (20 мкм) BigBlue 20″
Виробник - BIO + SYSTEMS
Картридж з поліпропіленової нитки призначений для магістральних фільтрів підвищеної продуктивності Big Blue 20 ″.
Ефективно очищує воду від піску, мулу, глини, іржі, окалини і ін. Захищає труби, фільтрувальне обладнання і сантехніку від пошкоджень.
Технічні умови:
Термін використання - до 6 місяців, в залежності від забрудненості фільтрованої рідини.
Робоча температура: до 40 ° С
Розмір: 20 ″х 4,5″
Ступінь фільтрації: 20 мкм
Виробник - BIO + SYSTEMS
Картридж з поліпропіленової нитки призначений для магістральних фільтрів підвищеної продуктивності Big Blue 20 ″.
Ефективно очищує воду від піску, мулу, глини, іржі, окалини і ін. Захищає труби, фільтрувальне обладнання і сантехніку від пошкоджень.
Технічні умови:
Термін використання - до 6 місяців, в залежності від забрудненості фільтрованої рідини.
Робоча температура: до 40 ° С
Розмір: 20 ″х 4,5″
Ступінь фільтрації: 20 мкм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biosystems |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Висота | 508 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х20" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 20 мкм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 20″х4,5″ (BigBlue 20″) |
- Ціна: 896 ₴



