
влевовправо
Лійка для гігієнічного душу квадратна латунна GLux S-288 Хром глянець
- В наявності 100 од.
- Код: 000019601
526 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лійка для гігієнічного душу GLux S-288 виготовлена з латуні, тому прослужить довгі роки і запобігатиме появі корозії. Глянцеве хромоване покриття підійде до будь-якого змішувача для гігієнічного душу в такому кольорі. Лійка монтується без особливих зусиль і додаткових підручних засобів. Вона компактна, не займе багато місця, тому підійде навіть невеликим приміщенням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Авангард |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Латунь |
| Довжина | 118 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Діаметр душового диску | 15 мм |
| Додаткові функції | |
| Функція економії води | Так |
- Ціна: 526 ₴



