
влевовправо
Картридж шнурковий Bio+ Systems PPW-20L-LN (10 мкм) BigBlue 20″
- В наявності 100 од.
- Код: 000022972
896 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картридж шнурковий Bio + systems PPW-20L-LN (10 мкм) BigBlue 20″
Картридж із поліпропіленової нитки призначений для магістральних фільтрів підвищеної продуктивності Big Blue 20″.
Ефективно очищає воду від піску, мулу, глини, іржі, окалини тощо. Захищає труби, фільтрувальне обладнання та сантехніку від пошкоджень.
Технічні умови:
Термін використання – до 6 місяців залежно від забрудненості фільтрованої рідини.
Робоча температура: до 40 ° С
Розмір: 20 "х 4,5"
Ступінь фільтрації: 10 мкм
Ресурс: 100 000 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biosystems |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Висота | 508 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х20" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 10 мкм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 20″х4,5″ (BigBlue 20″) |
- Ціна: 896 ₴


