
влевовправо
Змішувач для біде з приставкою на унітаз Lidz Tani 024 (k40) LDTAN024CRM44974 Хром глянець
- В наявності 99 од.
- Код: SD00051098
1 602 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для біде Lidz Tani 024 – це важливий помічник у підтримці гігієни. Він виконаний з цинку у хромованому кольорі з глянсовою поверхнею з поворотним аератором. Виріб монтується в отвір для змішувача на пристінному бортику біде, що має в комплекті поличку. Напір води та її температура регулюються поворотом важеля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Поверхня | Глянцева |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
- Ціна: 1 602 ₴









