
влевовправо
Змішувач для ванни з довгим виливом Lidz Nicole LDNIC005BLA45183 Black Чорний матовий
- В наявності 99 од.
- Код: SD00051307
1 590 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для ванни Lidz (BLA) LDNIC005BLA45183 з довгим поворотним виливом виготовлено з цинку, укомплектовано кронштейном для лійки, душовим шлангом і лійкою. Для включення потоку води передбачений важіль. Для перемикання на душ - дивертор. Настінний монтаж здійснюється за допомогою кріпильних деталей, які входять в комплект. Декоративні розетки приховають всі погрішності установки на обробці ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 325 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Lidz |
| Тип виробу | Змішувач |
| Серія | Nicole 005 |
| Вид монтажу | Настінний |
| Призначення | Для ванної |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип керування | Одноважільний |
| Душовий гарнітур у комплекті | Є |
| Тип виліву | Поворотний |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Механізм змішування | Картрідж |
| Кількість отворів для монтажу | 2 |
- Ціна: 1 590 ₴







