
влевовправо
Змішувач для ванни латунний з довгим гусаком Lidz Wawel 005 Хром глянець
- В наявності 99 од.
- Код: SD00051513
1 673 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для ванни Lidz Wawel 005 LDWAW005CRM45389 з довгим поворотним виливом виготовлений із силуміну, укомплектований кронштейном для ручного душу, душовим шлангом та лійкою. Завдяки якісному покриттю має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд. Декоративні розетки приховують похибки установки на оздобленні кімнати. Напір води та її температура регулюються поворотом важеля в потрібне положення. Перемикання ванни/души здійснюється за допомогою дивертора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 414 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Lidz |
| Артикул | LDWAW005CRM45389 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Серія | Wawel |
| Наявність термостата | Немає |
| Вид монтажу | Настінний |
| Поверхня | Глянцева |
| Призначення | Для ванної |
| Вага нетто, кг | 2,06 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
| Висота виробу, мм | 150 |
| Тип керування | Одноважільний |
| Довжина виливу, мм | 350 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Є |
| Довжина виробу, мм | 414 |
| Тип виліву | Поворотний |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Механізм змішування | Картрідж |
| Кількість отворів для монтажу | 2 |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Мoдель | 005 |
- Ціна: 1 673 ₴








