
влевовправо
Душова система кругла з верхнім тропічним душем та змішувачем із виливом Lidz Latwa 1030 Хром глянець
- Немає в наявності
- Код: SD00051541
4 498 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душова система Lidz Latwa 1030 LDLAT1030CRM45417 здатна надати комфортний та ефективний прийом душу. Вона комплектується зручною душовою стійкою з верхнім та нижнім душами та змішувачем. Завдяки якісному покриттю виріб може експлуатуватися тривалий час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Встановлення | Настінна |
| Колір | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Вилив | Так |
| Змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Функція економії води | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Lidz |
| Артикул | LDLAT1030CRM45417 |
| Тип виробу | Душова система |
| Серія | Latwa |
| Комплектація | Змішувач, кронштейн для верхнього душу, лійка для верхнього душу, кронштейн для ручного душу, лійка для ручного душу, душовий шланг, душова стійка, кріплення. |
| Вид монтажу | Настінний |
| Форма лійки | Ручний душ: кругла. Верхній душ: кругла |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага нетто, кг | 4,57 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип керування | Одноважільний |
| Довжина виливу, мм | 137 |
| Висота душової стойки, мм | 1000-1550 |
| Тип виліву | Литий |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Кількість споживачів | 3 |
| Механізм змішування | Картрідж |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Система запобігання скручування шланга | Є |
| Мoдель | 1030 |
- Ціна: 4 498 ₴










