
влевовправо
Лійка для верхнього тропічного душу кругла D 250 мм Qtap Hlavova QTHLA107CRM45948 Хром глянець
- В наявності 99 од.
- Код: SD00052072
828 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лійка для верхнього душу D 250 мм Qtap Hlavova QTHLA107CRM45948 виготовлена з якісного ABS пластику, який не чутливий до гідроударів та перепадів температур та має глянцеве хромоване покриття, яке не облазить від довгого щоденного використання. Такий виріб прослужить довгі роки, завжди виглядатиме стильно та підійде до будь-якого дизайну ванної кімнати. Зручність стельової лійки безперечно, тому що її не потрібно тримати в руках, а розмір робочої поверхні більший у порівнянні з лійками для ручного душу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Діаметр душового диску | 250 мм |
| Витрата води | 13 літр/хв |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові функції | |
| Система очищення | Так |
| Функція економії води | Так |
| Можливість зміни кута нахилу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Qtap |
| Артикул | QTHLA107CRM45948 |
| Тип виробу | Лійка |
| Матеріал | ABS пластик |
| Серія | ГОЛОВОВА |
| Комплектація | Лійка |
| Форма | Кругла |
| Призначення | Для верхнього душу |
| Вага нетто, кг | 1,445 |
| Вага брутто, кг | 17,00 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна реєстраціїї бренду | Чехія |
| Кількість режимів перемикання лійки | 1 |
| Діаметр лійки, мм | 250 |
| Країна - виробник | Чехія |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 215х210х75 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 255х255х100 |
- Ціна: 828 ₴




