
влевовправо
Лійка для верхнього душу Qtap Hlavova 330x220 мм прямокутна QTHLA107CRM45944 Chrome
- В наявності 98 од.
- Код: SD00052068
1 325 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лійка для верхнього душу Qtap Hlavova QTHLA107CRM45944 виготовлена з якісного ABS пластику, який не чутливий до гідроударів та перепадів температур та має глянцеве хромоване покриття, яке не облазить від довгого щоденного використання. Такий виріб прослужить довгі роки, завжди виглядатиме стильно та підійде до будь-якого дизайну ванної кімнати. Зручність стельової лійки безперечно, тому що її не потрібно тримати в руках, а розмір робочої поверхні більший у порівнянні з лійками для ручного душу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Довжина | 330 мм |
| Витрата води | 13 літр/хв |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові функції | |
| Система очищення | Так |
| Функція економії води | Так |
| Можливість зміни кута нахилу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Qtap |
| Артикул | QTHLA107CRM45944 |
| Тип виробу | Лійка |
| Матеріал | ABS пластик |
| Серія | Hlavova |
| Комплектація | Лійка |
| Форма | Прямокутне |
| Призначення | Для верхнього душу |
| Вага нетто, кг | 1,445 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кількість режимів перемикання лійки | 1 |
| Діаметр лійки, мм | 330x330 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 215х210х75 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 330х220х100 |
- Ціна: 1 325 ₴




