
влевовправо
Лійка для верхнього тропічного душу прямокутна 280х190 мм Qtap Hlavova QTHLA107CRM45946 Хром
- В наявності 81 од.
- Код: SD00052070
994 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верхня тропічна душова лійка Qtap Hlavova QTHLA107BLM45783 прямокутна 280х190 мм виготовлена з високоякісного ABS-пластику, який не чутливий до гідроударів і перепадів температур і має глянсове хромоване покриття, яке не відшаровується від тривалого щоденного використання. Такий виріб прослужить довгі роки, буде виглядати стильно і підійде під будь-який дизайн ванної кімнати. Зручність стельової душової лійки незаперечна, адже її не потрібно тримати в руках, а розмір робочої поверхні більший у порівнянні з ручними душовими лійками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Довжина | 280 мм |
| Витрата води | 13 літр/хв |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові функції | |
| Функція економії води | Так |
| Можливість зміни кута нахилу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Qtap |
| Артикул | QTHLA107CRM45946 |
| Тип виробу | Лійка |
| Матеріал | ABS пластик |
| Серія | Hlavova |
| Комплектація | Лійка |
| Форма | Прямокутне |
| Призначення | Для верхнього душу |
| Вага нетто, кг | 1,445 |
| Вага брутто, кг | 1,7 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна-виробник | Чехія |
| Діаметр лійки, мм | 280х190 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 21,5х21х7,5 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 280х190х50 |
- Ціна: 994 ₴





