
влевовправо
Лійка для верхнього тропічного душу Qtap Hlavova D 230 мм кругла Чорний матовий
- В наявності 99 од.
- Код: SD00051912
497 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лійка для верхнього тропічного душу кругла D 230 мм Qtap Hlavova QTHLA107BLM45788 виготовлена з якісного ABS пластику, який не чутливий до гідроударів та перепадів температур і має чорне матове покриття, яке не облазить від довгого щоденного використання. Такий виріб прослужить довгі роки, виглядатиме стильно та підійде до будь-якого дизайну ванної кімнати. Зручність стельової лійки безперечна, тому що її не потрібно тримати в руках, а розмір робочої поверхні більший, ніж лійки для ручного душу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Діаметр душового диску | 230 мм |
| Витрата води | 13 літр/хв |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції | |
| Функція економії води | Так |
| Можливість зміни кута нахилу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Qtap |
| Артикул | QTHLA107BLM45788 |
| Тип виробу | Лійка |
| Матеріал | ABS пластик |
| Серія | Hlavova |
| Комплектація | Лійка |
| Форма | Кругла |
| Призначення | Для верхнього душу |
| Вага нетто, кг | 0,375 |
| Вага брутто, кг | 0,395 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кількість режимів перемикання лійки | 1 |
| Діаметр лійки, мм | 230 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 240х55х240 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 230х230х50 |
- Ціна: 497 ₴





