
Душева система прихованого монтажу латунна квадратна з верхнім душем TOPAZ ODISS TO-18205-H66-BL Чорний мат
- В наявності
- Код: 000028603
10 197 ₴
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
Душова система прихованого монтажу квадратна з верхнім тропічним душем TOPAZ ODISS TO-18205-H66-BL виготовлена з високоякісної латуні, завдяки чому виріб прослужить довгі роки.
Серія змішувачів TOPAZ дивує своєю вишуканістю форм, надійністю в експлуатації, витонченим дизайном.
У комплектацію входить:
Змішувач із латуні вбудований
Душова штанга для верхньої лійки, монтаж зі стіни
Душова лійка верхня
Душова лійка ручна
Кріплення для ручної лійки з виходом під шланг
Шланг для душової вирви
Якісна продукція TOPAZ прослужить Вам довгі роки Змішувач для душу вбудований TOPAZ ODISS TO-18205-H66-BL
Серія змішувачів TOPAZ дивує своєю вишуканістю форм, надійністю в експлуатації, витонченим дизайном.
У комплектацію входить:
Змішувач із латуні вбудований
Душова штанга для верхньої лійки, монтаж зі стіни
Душова лійка верхня
Душова лійка ручна
Кріплення для ручної лійки з виходом під шланг
Шланг для душової вирви
Якісна продукція TOPAZ прослужить Вам довгі роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topaz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для прихованого монтажу |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Прихований |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 10 197 ₴







