
влевовправо
Змішувач для ванний латунний з душовим гарнітуром TOPAZ ODISS TO 18101-H52-WW Білий матовий
- В наявності 5 од.
- Код: 000022537
5 236 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для ванни TOPAZ ODISS TO 18101-H52-WW cartridge D35, білий матовий, душовий комплект
Комплектація:
Змішувач латунний
Лійка для душу
Шланг для душа
Кріплення для лійки
Ексцентрики
Декоративні чашки
Колір: матовий
Для виготовлення продукції ТМ TOPAZ використовуються матеріали відповідні суворим міжнародним гігієнічним стандартам та екологічним нормам.
Всі етапи створення продукції ретельно контролюються, що дозволяє компанії гарантувати бездоганну якість кожного виробу, яку оцінили тисячі споживачів в світі в цілому, і в Україні зокрема.
Також ТМ TOPAZ схвалена вітчизняними професіоналами.
З кожним роком компанія удосконалює свої технології, розробляючи все нові моделі, виходячи на новий рівень якості виробництва.
Доступні ціни ТМ TOPAZ дозволяють придбати зручну, красиву і якісну продукцію.
Гарантія на всі змішувачі марки TOPAZ становить 5 років
Виробництво сертифіковане по системі якості ISO 9001: 2000
Комплектація:
Змішувач латунний
Лійка для душу
Шланг для душа
Кріплення для лійки
Ексцентрики
Декоративні чашки
Колір: матовий
Для виготовлення продукції ТМ TOPAZ використовуються матеріали відповідні суворим міжнародним гігієнічним стандартам та екологічним нормам.
Всі етапи створення продукції ретельно контролюються, що дозволяє компанії гарантувати бездоганну якість кожного виробу, яку оцінили тисячі споживачів в світі в цілому, і в Україні зокрема.
Також ТМ TOPAZ схвалена вітчизняними професіоналами.
З кожним роком компанія удосконалює свої технології, розробляючи все нові моделі, виходячи на новий рівень якості виробництва.
Доступні ціни ТМ TOPAZ дозволяють придбати зручну, красиву і якісну продукцію.
Гарантія на всі змішувачі марки TOPAZ становить 5 років
Виробництво сертифіковане по системі якості ISO 9001: 2000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topaz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Матове |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 190 мм |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 206 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
- Ціна: 5 236 ₴









