-40%Інсталяція Geberit 5в1 з безобідковим унітазом з функцією Tornado та сидінням Slim Duroplast/ Soft-close Чорний матовий (GRSBM)
- В наявності 20 од.
- Код: GRSBM
26 000 ₴
15 600 ₴
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
Комплект: Інсталяція, круглий підвісний унітаз безобідковий з функцією Tornado (з кришкою з матеріалу дюропласт і функцією мікроліфт), прямокутна чорна матова клавіша
Комплект 5в1 Geberit (GRSBM)
Що входить до комплекту:
1) Інсталяція Geberit — Швейцарія
2) Чорна матова клавіша
3) Унітаз підвісний безобідковий Round — Австрія
4) Сидіння Soft Close + Microlift + Quick Release
5) Кріплення
Комплект GEBERIT 5в1 з безобідковим круглим унітазом Round з функцією Tornado і сидінням Slim Duroplast/Soft-close та чорною прямокутною панеллю змиву — комплект складається зі швейцарської інсталяції для підвісного унітаза Geberit DuofixBASic з суцільною рамою та всіма необхідними для монтажу кріпленнями. Рами для унітазів випробовуються на здатність витримувати навантаження до 400 кг. Гарантія постачання запасних частин упродовж 15 років забезпечує довгострокову впевненість в експлуатації.
Низький рівень шуму у разі заповнення бачка. Заводське регулювання змивання води 3/6 л. Економія води — до 50%. Робочий діапазон тиску від 0,5 до 10 барів. Комплектується підвісним круглим безобідковим унітазом із функцією Tornado Round розміром 49 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Метод кріплення | У підлога/в капітальну стіну |
| Монтажна висота | 1200 мм |
| Монтажна глибина | 15 мм |
| Об'єм змивного бачка | 9 л |
| Великий змив | 6 л |
| Малий змив | 3.5 л |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Горизонтальне |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Оцинкована сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота кнопки змиву | 165 мм |
| Ширина кнопки змиву | 226 мм |
| Глибина кнопки змиву | 11 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
- Ціна: 15 600 ₴









