
влевовправо
Кухонна мийка з неіржавкої сталі з дощечками Lidz 3,0/1,0 мм M7545DB + змішувач Графіт/Чорний
- В наявності 99 од.
- Код: SD00057368
6 321 ₴
+380 (67) 639-46-51
Kyivstar
- +380 (95) 565-38-74Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акційний набір Lidz — готове рішення для сучасної кухні, що поєднує функціональність, надійність і стильний дизайн. До комплекту входять кухонна мийка та змішувач. Мийка виготовлена з якісної нержавіючої сталі з підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень, вологи, перепадів температур і корозії. Змішувач Lidz Aria оснащений гнучким виливом і керамічним картриджем, що забезпечує плавне керування потоком і температурою води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Графіт |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Фактурна, Матова |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Ширина мийки | 750 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Довжина мийки | 450 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/4" |
| Ширина чаші мийки | 700 мм |
| Довжина чаші мийки | 350 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для посуду | Так |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Так |
- Ціна: 6 321 ₴









